Редактор приватної газети Старокостянтинова “Перша міська” Ірина Рожок-Капранова заявила, що міський голова Микола Мельничук через засновника видання здійснює тиск на ЗМІ.
Редактор приватної газети Старокостянтинова “Перша міська” Ірина Рожок-Капранова заявила, що міський голова Микола Мельничук через засновника видання здійснює тиск на ЗМІ.
Про це вона сказала на виїзному засіданні постійної комісії з питань законності, правопорядку та місцевого самоврядування обласної ради.

За її словами, пан Мельничук різними шляхами спонукає засновника, аби той впливав на редакційну політику незалежної газети.

Мер Старокостянтинова тисне на місцеве ЗМІ?

“Протягом двох років ми працюємо за редакційним статутом і засновник жодним чином не втрувтися в редакційну політику. Я прошу Миколу Мельничука утриматися від тиску на наше ЗМІ”, – наголосила головний редактор “Першої міської”.

Однак мер Старокостянтинова переконаний, що таким чином реалізовує завданння, поставлене керівництвом облдержадміністрації.

“Є рішення колегії Хмельницької облдержадміністрації щодо легалізації незаконного бізнесу. Ви скажіть, чи може газета виходити з великим накладом, маючи тільки засновника? А головний редактор, котра пише статті, не оформлена. До того ж газета продається у кіосках за гроші. Всі повинні сплачувати податки”, – зауважив М.Мельничук.

Як відомо, приватна газета Старокостянтинова “Перша міська” на кілька місяців призупинила свій вихід. Газета займалася розслідуванням діяльності Старокостянтинівської міської ради та, зокрема, міського голови Миколи Мельничука.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього