Свободівця Василя Новачка, який не так давно був призначений начальником ЖЕКу №1, у мерії планують підвищити. Аж до начальника управління ЖКГ міста. Попередній начальник управління Віктор Чапайда, який залишився ще зі старої команди Мельника-Чернилевського, залишив посаду за власним бажанням з нового року. Ще тоді Василю Новачку пророкували переїзд у новий кабінет. Тепер ця інформація отримала офіційне підтвердження. Зокрема, на засіданні громадської ради при Хмельницькому виконкомі заступник міського голови Володимир Гончарук репрезентував єдиного кандидата на керівництво управління ЖКГ.

«Днями відбулося  засідання громадської ради при виконавчому комітеті Хмельницької міської ради. Так от, в порядку денному цього засідання було декілька питань, частина яких мали робочий характер. Однак першому приділили найбільше часу, оскільки воно передбачало спілкування із профільним заступником міського голови щодо реформування житлово-комунального господарства міста і роботи профільного управління. Та чомусь профільному заступнику не вдалось прийти, і розмову вели із іншим заступником – паном Володимиром Гончаруком. І все б нічого, якби не цікава фішка. На початку розмови тема була спрямована на проблематику галузі й роботу управління ЖКГ. Аж тут, ні з того, ні з сього, виринула інша тема – заслуховування єдиного кандидата на очільництво цього управління. От вам і черговий “конкурс”…

Без нашого погодження хтось, скоріш за  все, хотів провести громадське обговорення єдиної кандидатури на начальника управління ЖКГ. Все як у старі добрі часи, коли так само приводили попередніх єдиних кандидатів,  і через декілька днів відбувалося призначення. Та цього разу з єдиною відмінністю – без погодження членів громадської ради на це заслуховування. У  черговий раз хочеться нагадати міському голові, що перед своїм обранням він обіцяв конкурси. Але, видно, так обіцяв, що аж забув…», – пише на своїй сторінці у Фейсбук Альона Береза, член громадської ради та  голова»Жіночого антикорупційного руху».

Провести громадське обговорення кандидатури Василя Новачка на начальника управління ЖКГ міста на громадській раді представникам мерії так і не вдалося. Розгляд цієї теми було призупинено. Але, громадські активісти не упевнені, що то надовго. А ще вони припускають, що у мерії цього разу можуть обійтися узагалі без такої формальності, як громадське обговорення при призначенні на посаду чергового побратима.

Залиште коментар

Також по темі

У Хмельницькому продаватимуть алкоголь лише під відеокамеру

На черговій сесії міської ради, що відбулася 20