Виконком Хмельницької міської ради за результатами тендеру уклав угоду з ПП “Явір-2000” з Полтави на охорону об’єктів комунального майна у 2017 році.

Під охороною будуть чотири адмінбудівлі: власне сама мерія, ЦНАП та його філія на вулиці Грушевського, приміщення колишньої першої аптеки, в якій посадовці планують відкрити ще одну філію ЦНАПу. Витратять посадовці на це 398,6 тис. грн.

Компанія “Явір-2000” належить Євгену Лихожону, який свого часу представляв Партію регіонів в Полтавській облраді. Керівником є Андріан Орліковський – колишній начальник управління МНС у Полтавській області.

Нагадаємо, що раніше послуги з охорони адміністративних будівель міста Хмельницького здійснювало комунальне підприємство “Муніципальна дружина”, керівником якої був “батьківщиновець” Микола Площинський. Через програш у конкурсі, комунальне підприємство опинилося на межі ліквідації. 35 працівників підприємства, найвірогідніше, буде звільнено. До речі, “Муніципальна дружина” запропонувала здійснювати охорону адмінбудівель лише на 100 тисяч дорожче від полтавських охоронців.

Громадські активісти кажуть, що не розуміють подібного рішення міськвиконкому. Адже кошти, які могли б залишитися у бюджеті Хмельницького, якби угода на охорону була б укладена з місцевим комунальним підприємством, зараз будуть віддані фірмі, яка сплачуватиме податки у Полтаві.

Джерело: Depo.Хмельницький

Залиште коментар

Також по темі

Для себе нічого не шкода: чиновники Хмельницького виконкому готуються до значних покупок

Виконком Хмельницької міської ради має намір значно підвищити граничні