Мешканці будинку по Львівському шосе жаліються на нестачу тепла в оселях
Холодні квартири у холодну пору – мешканці будинку по Львівському шосе жаліються на нестачу тепла в оселях.

Мешканці будинку по Львівському шосе жаліються на нестачу тепла в оселях
Холодні квартири у холодну пору – мешканці будинку по Львівському шосе жаліються на нестачу тепла в оселях.

Температурний дискомфорт. Мешканці будинку по Львівському шосе вкотре скаржаться на нестачу тепла в домівках. Представники підприємства «Південно-Західні тепломережі» після обстеження квартир зробили висновок – температура не критична, а отже вживати якихось заходів не потрібно. Проте люди з острахом чекають перших заморозків – саме тоді у кімнатах стає незатишно через ледь теплі батареї.

Куди поділося тепло? Мешканці однієї з багатоповерхівок по Львівському шосе вкотре перед початком холодів намагаються привернути увагу до своєї проблеми. У квартирах, кажуть пожильці, у зимову пору особливо не погрієшся. Хоча платіжки за спожитий газ люди уже отримали.

За теплопостачання в будинку відповідає ЖЕК, проте реагування на усні скарги пожильців в установі немає ніякого, стверджують люди.

Постачання тепла в багатоповерхівці – нерівномірне, жаліються пожильці. Температура в кімнатах неоднакова. Проведене обстеження працівниками КП «Південно-Західні тепломережі»» засвідчило – показники у нормі, а отже кількарічні нарікання абонентів безпідставні. Проте самі мешканці іншої думки.

Єдиний вихід із «прохолодної» проблеми – утеплення стін, проте дозволити собі його можуть не всі. Аби не переплачувати за температурний дискомфорт хочуть поставити і тепловий лічильник.

Як повідомляє \”Екслюзив\”, тим часом працівники ЖЕКу оглянути скандальний будинок все-таки прийшли. Та перед камерами знітилися і що виявили при перевірці сказати не побажали.

Ось так лаконічно та неохоче кожен другий чиновник звітує про зроблене. Адже коли є довгий список добрих справ у вічі людям дивитися набагато приємніше. Тому виборець перед голосуванням має подумати та обрати людину, яка не буде забувати про комфорт подолян на своєму окрузі і після виявленої йому довіри.

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту