Мешканці Дунаєвець влаштували лежачий пікет під стінами Хмельницької ОДА (ВІДЕО)В понеділок під стінами Хмельницької обласної адміністрації мешканці Дунаєвець вкотре вимагали виконання рішення судів про закриття шкідливого виробництва у їхньому місті. В понеділок під стінами Хмельницької обласної адміністрації мешканці Дунаєвець вкотре вимагали виконання рішення судів про закриття шкідливого виробництва у їхньому місті.

«Ми вже стукали в усі двері, які тільки можна, є рішення судів про те, що підприємство працює незаконно, але ніхто нічого не робить. Люди і далі хворіють, а підприємство і далі працює. Ми знову, як і протягом шести років, йдемо до влади і вимагаємо щоб нас почули!», – заявив активіст Василь Гандзюк.

Активісти спочатку довго кликали губернатора Василя Ядуху, потім встелили документами та рішеннями суддів різних рівнів ковбик перед входом до адмінприміщення, а врешті, коли й це не допомогло, пікетувальники влаштували «лежачий пікет» – вляглися перед входом до ОДА.

Через деякий час до дунаївчан вийшов директор департаменту екології Хмельницької ОДА Сергій Вавринчук.

«Наша служба поставила крапку у цій справі – ми відповіли, що не видаємо дозвіл на це виробництво уже протягом трьох з половиною років. Це є підставою того, що підприємство не повинно працювати взагалі, бо в них немає нашого дозвільного документу», – пояснив Сергій Петрович.

За запитання чи реагують екологи на те, що підприємство продовжує працювати, СС зазначив: «У нас є відповіді із прокуратури, про те, що приймаються міри щодо недопущення роботи цього підприємства», – відповів канцеляризмом чиновник.

Мітингувальники, незадоволені відповіддю, подалися на прийом до губернатора Василя Ядухи.

Про те, що пообіцяв голова краю, кого запитував про причини не вирішення проблеми, та на чому врешті зійшлися, і чи зійшлися на спільному рішенні мітингувалиники та влада, читайте згодом.

Нагадаємо , підприємство «Центр інноваційно-будівельних технологій» понад п’ять років винаймає цех на колишньому підприємстві «Сільгосптехніка» у Дунаївцях. Місцеві жителі кажуть, що це виробництво шкідливе як для людей, так і для навколишнього середовища. Там виготовляють пінополістирол — утеплювальні пінопластові плити.

За матеріалами: медіа-корпорації “Є”

Залиште коментар

Також по темі

Шахраї, назвавшись податківцями, вимагали у бізнесменів гроші

За інформацією відділу з питань запобігання та виявлення