Мешканці Хмельниччини добровільно роззброїлися
У Головному управлінні Національної поліції в Хмельницькій області підбили підсумки місячника добровільної здачі зброї.Мешканці Хмельниччини добровільно роззброїлися
У Головному управлінні Національної поліції в Хмельницькій області підбили підсумки місячника добровільної здачі зброї, боєприпасів та вибухових матеріалів, який проходив на території області з 1 по 31 березня.
— Загалом за вказаний період мешканці області здали до територіальних підрозділів поліції 211 одиниць зброї, — розповів Валентин Білянський, начальник управління превентивної діяльності ГУ НП в Хмельницькій області. — Зокрема, 111 одиниць мисливської гладкоствольної, 5 – мисливської нарізної, 41 – холодної зброї, 48 – газової зброї та 6 пристроїв для відстрілу патронів, споряджених гумовими кулями. Також громадяни здали 204 боєприпаси різного калібру.
За носіння, зберігання, придбання, виготовлення чи збут зброї, боєприпасів та вибухових речовин передбачена як адміністративна, так і кримінальна відповідальність. Однак, під час проведення місячника органи поліції надали громадянам можливість добровільно здати незаконну зброю та уникнути передбаченої законом відповідальності. Так, впродовж березня 11 мешканців області було звільнено від кримінальної відповідальності за ст. 263 «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» Кримінального кодексу України.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього