Споживачі газу, які використовують голубе паливо і ще не мають газового лічильника не поспішають його встановлювати

Мешканці Хмельниччини не хочуть встановлювати лічильники навіть задармаМешканці Хмельниччини не хочуть встановлювати лічильники навіть задарма

Споживачі газу, які використовують голубе паливо для обігріву свого помешкання, підігріву води та приготування іжі і ще не мають газового лічильника не поспішають його встановлювати. Навіть за умови, що газопостачальна компанія, як те її зобовязує Закон України, встановить прилад обліуку голубого палива за свій кошт. Причиною відмов є те, що із жовтня минулого року в нашій країні суттєво зменшені норми споживання газу. А саме ними послуговуються органи соціального захисту нараховуючи субсидію. Разом з тим, відповідно до норм чинного законодавчтва усм споживачам, які використовуватимуть газ для приготування їжі та підігріву води і до кінця 2016 року не встановлять лічильники обліку газу, уже із першого січня 2017 року буде відключене газопостачання.
Для довідки: із першого квітня тариф за 1 кубометр газу для побутових споживачів становить 7 гривень 19 копійок. Із майже 400 споживачів 77 % мають прилади обллшіку газу.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього

Мешканці Хмельниччини не хочуть встановлювати лічильники навіть задарма
Споживачі газу, які використовують голубе паливо для обігріву свого помешкання, підігріву води та приготування іжі і ще не мають газового лічильника не поспішають його встановлювати.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього