Мешканці Хмельниччини "порибалили" на 11 тисяч
Впродовж одного тижня в Летичівському районі працівники поліції зафіксували два факти браконьєрства на Щедрівському водосховищі річки Південний Буг.Мешканці Хмельниччини "порибалили" на 11 тисяч
Впродовж одного тижня в Летичівському районі працівники поліції зафіксували два факти браконьєрства на Щедрівському водосховищі річки Південний Буг.
Перший факт браконьєрства працівники Летичівського відділу поліції зафіксували під час проведення рейду 8 квітня. Тоді на водосховищі виявили двох жителів села Горбасів, які на човні за допомогою спеціальних сіток здійснювали незаконний вилов риби. Під час огляду місця події у правопорушників вилучили дерев’яний човен, мотор до нього, риболовецькі сітки загальною довжиною більше 150 метрів і близько півтисячі карасів на загальну суму 8 364 гривні.
А 14 квітня близько 5-ї години ранку на тому ж водосховищі працівники поліції виявили ще одного браконьєра, жителя села Марківці. У чоловіка вилучили дві риболовецькі сітки загальною довжиною 170 метрів та близько сотні рибин коропа та карася на загальну суму більше 2, 5 тисяч гривень.
В обох випадках правоохоронці відкрили кримінальні провадження за ч. 1 ст. 249 «Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом» Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає накладення штрафу від 200 до 400 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до 3 років, або позбавлення волі на той самий строк з конфіскацією знарядь і засобів промислу та всього добутого, повідомляють у секторі комунікації ГУ Національної поліції в Хмельницькій області.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього