Мешканці Хмельниччини позиціонують область як зелене серце країни
Бренд «Зелене серце України» був вперше презентований у червні 2015 року.Мешканці Хмельниччини позиціонують область як зелене серце країни
Якщо на хвилинку уявити, що країна – живий організм, а кожна область – життєво необхідний орган, то можна вловити незримий зв’язок, який об’єднує Україну судинами-павутинами мереж у єдину систему. Жоден елемент системи не може функціонувати самостійно, зате разом вони мають потужну силу й енергетичний заряд. Таким чином Карпати стають легенями, Київ – мозком, Львівщина – очима, а Одещина з морем та низкою водойм – нирками. Яке ж місце в цьому організмі належить Хмельниччині?

Адже у нас найродючіші чорноземи, найпрацьовитіші люди і сприятливі кліматичні умови. А ще у нас чисте повітря, бо кожна місцина має власне лісове господарство. Численні водні артерії несуть життя у найвіддаленіші куточки нашого краю. Усе це створює найкращі умови для розвитку органічного землеробства, легкої та харчової промисловостей, енергетики, зеленого туризму та інноваційних технологій. У нас є усе, аби задавати ритм для розвитку цілої країни. Цю функцію в організмі виконує… серце.

Подоляни створили концепцію позиціонування Хмельницької області, як «зеленого серця України». У зеленому – відродження, натхнення, нова життєва можливість, процвітання та нові починання. Це колір молодості, свіжості. Це зелене світло для життя, розвитку, відпочинку і бізнесу.

Бренд «Зелене серце України» був вперше презентований у червні 2015 року ініціативною групою, до складу якої входили громадські активісти, успішні бізнесмени, молоді й амбітні державні службовці.

Ініціативна група виокремила основні тези, на яких ґрунтуватиметься філософія бренду «Хмельниччина – зелене серце України»:

ВОДА
– лікувальні властивості вод на території області
– розвиток водних господарств

ЇЖА
– розвиток технологій і виробництва органічних продуктів
– сертифікація і стандартизація господарств і харчових виробництв
– кооперативний рух як нова модель господарювання на землі

СЕРЕДОВИЩЕ
– збереження національних природніх парків
– відновлення лісів
– збереження та оздоровлення екології природніх водойм
– розширення сегменту екоматеріалів, що застосовуються у промислових виробництвах (тканини, пластмаси тощо)

АЛЬТЕРНАТИВНІ ДЖЕРЕЛА ЕНЕРГІЇ
– розвиток сонячної, вітрової та геоенергетики
– біоенергетика (щепа, солома, міскантус, цукрове сорго)
– енергозберігаючі технології
– високі стандарти з контролю за атомною енергетикою на території області

ТРАНСПОРТ
– створення умов для розширення парку приватного електротранспорту
– проект із будівництва аеропорту

ОСВІТНІЙ ПРОСТІР
– профорієнтація та підготовка кадрів
– розвиток легкої промисловості

ПЕРЕРОБКА ВІДХОДІВ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ
– сортування сміття
– сміттєпереробні заводи

За неповний рік відбулося близько 50 презентацій бренду «Хмельниччина – зелене серце України» під час районних та регіональних заходів для різних цільових аудиторій. Наймаcштабніше концепцію представили восени під час грандіозного ярмарку «АгроПаті» у Хмельницькому.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього