Мешканці Хмельниччини сплатять 2 мільйони гривень податку на нерухомість
За інформацією управління доходів і зборів з фізичних осіб Державної фіскальної служби Хмельницької області понад 3,5 тисячі мешканців краю отримали повідомлення-рішення про сплату сум податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки для фізичних осіб.Мешканці Хмельниччини сплатять 2 мільйони гривень податку на нерухомість
За інформацією управління доходів і зборів з фізичних осіб Державної фіскальної служби Хмельницької області понад 3,5 тисячі мешканців краю отримали повідомлення-рішення про сплату сум податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки для фізичних осіб.

Фахівці фіскальної служби Хмельниччини очікують від подолян сумлінного виконання свого обов’язку зі сплати податку на нерухомість. Підставами для такої громадянської активності є не лише результати нещодавньої кампанії з декларування громадянами доходів та майнового стану, але й той факт, що до місцевих бюджетів області від громадян уже надійшло 104 тисячі податку на нерухоме майно.

Протягом 60 календарних днів з дня отримання повідомлення – рішення від органу ДФС власники нерухомості зобов’язані перерахувати суму податку на вказані у повідомленні реквізити.
Сплачувати податок на нерухоме майно зобов’язані не всі фізичні особи, а лише ті, котрі володіють квартирою/ квартирами загальною площею більше 120 і будинком/будинками, загальна площа якого перевищує 250 квадратних метрів, різними видами нерухомості загальна площа, яких сумарно перевищує 370 квадратних метрів.

Залиште коментар

Також по темі

Шахраї, назвавшись податківцями, вимагали у бізнесменів гроші

За інформацією відділу з питань запобігання та виявлення