Мешканці Хмельниччини запитують у Яндекса, що таке кохання?
Кохання у запитах користувачів Яндекса із Хмельницької області.
Щотижня українські користувачі задають Яндексу понад півмільйона запитів зі словами “любов” і “кохання” та їхніми похідними. У понад 70% випадків це запити, у яких такі слова входять до назви фільмів, серіалів та іншого відеоконтенту — [терпкий смак кохання], [любов та покарання], [любов і голуби]. Ще близько 10% запитів — це назви пісень або фрази із них: [червоне то любов а чорне то журба], [ірина білик про кохання].Мешканці Хмельниччини запитують у Яндекса, що таке кохання?
Кохання у запитах користувачів Яндекса із Хмельницької області.
Щотижня українські користувачі задають Яндексу понад півмільйона запитів зі словами “любов” і “кохання” та їхніми похідними. У понад 70% випадків це запити, у яких такі слова входять до назви фільмів, серіалів та іншого відеоконтенту — [терпкий смак кохання], [любов та покарання], [любов і голуби]. Ще близько 10% запитів — це назви пісень або фрази із них: [червоне то любов а чорне то журба], [ірина білик про кохання].
У 4% випадків мешканці Хмельницького і Кам’янця-Подільського, як і решта українців, шукають вірші, статуси і зображення для соціальних мереж, ще у 2% — ворожіння та гороскопи ([вірші про любов], [статуси про кохання у вк], [картинка любов торт], [чоловік рак в коханні]). Іноді “кохання” трапляється у питаннях школярів, які готують домашні завдання з літератури — [твір на тему анна кареніна історія трагічного кохання], [чи можливе кохання як у івана і марічки в наш час], — і у запитах порнографічного характеру.
Лише у кожному двадцятому запиті зі словом “кохання” українці мають на увазі власні почуття. Комусь пошук в інтернеті допомагає підібрати потрібні слова ([красиві фрази про кохання дівчині], [як зізнатися хлопцеві в любові], [реп про любов текст для хлопця читати]), іншим — підійти до вивчення любові з усією серйозністю ([мова жестів мова кохання гівенс], [де зустріти любов коли венера в рибах]).
Найпопулярніші питання про кохання, які ставлять Яндексу
Що таке кохання
Де зустріти перше кохання
Як зайнятися/займатися коханням
Як притягнути кохання
Як повернути кохання
Як зізнатися в коханні хлопцеві/дівчині
Як знайти свою любов
Як убити у собі кохання
Як зрозуміти, що чоловік/хлопець любить тебе
Чим відрізняється кохання від прив’язаності
За даними пошуку Яндекса, січень‒лютий 2015

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього