Мешканці Хмельницького району тепер будуть менше стояти в чергах за дозвільними документамиЦентр надання адміністративних послуг відчинив свої двері для жителів Хмельницького району.Мешканці Хмельницького району тепер будуть менше стояти в чергах за дозвільними документамиЦентр надання адміністративних послуг відчинив свої двері для жителів Хмельницького району.
«Ми плануємо, аби до кінця поточного року такі Центри були відкриті на кожній території краю. Сьогодні ми крок за кроком втілюємо цю позицію у життя. Усе робиться для зручності людей. На Хмельниччині з моменту відкриття чотири Центри за принципом «Єдиного вікна» надали 82 тисячі послуг за 160 видами. Про них лише схвальні відгуки, вони дійсно працюють відкрито, прозоро, працюють для людей. Саме таке завдання ставить перед нами Президент України Віктор Янукович», – сказав на відкритті закладу голова облдержадміністрації Василь Ядуха.
Головна мета функціонування ЦНАПУ – зробити якомога комфортнішими умови для жителів із отримання адмінпослуг, підвищити їх якість, спростити процедури. За словами Василя Ядухи, умови роботи Центрів направлені на мінімалізацію або унеможливлення корупції: « Все має відбуватися відкрито і прозоро, без зволікань у видачі дозвільних документів».

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього