Мешканці обласного центру заборгували комунальникам майже 30 мільйонів гривеньНа 1 грудня 2013 року стан розрахунків населення за спожиті комунальні послуги залишає бажати кращого. Хмельничан просять розрахуватися з боргами.Мешканці обласного центру заборгували комунальникам майже 30 мільйонів гривеньНа 1 грудня 2013 року стан розрахунків населення за спожиті комунальні послуги залишає бажати кращого. Хмельничан просять розрахуватися з боргами.
Аналіз розрахунків показав, що не всі хмельничани свідомо ставляться до обов’язку вчасно сплачувати за зручності: воду, тепло, обслуговування житла тощо.

Попри те що рівень проплат теплопостачальним підприємствам міста за листопад становить 100 %, заборгованість на 1 грудня залишається найбільшою – майже 15 мільйонів гривень.

Непростою є ситуація із розрахунками за послуги ЖЕКів – їм жителі обласного центру заборгували більше 7 мільйонів гривень.

Заборгованість населення підприємству \”Хмельницькводоканал\” становить близько 4,8 мільйона гривень.

За вивіз твердих побутових відходів хмельничани винні “Спецкомунтрансу” понад 1,6 мільйона гривень.

Якщо така тенденція збережеться, то хмельничанам доведеться розпрощатися зі звичним комфортом. Міська влада закликає хмельничан увійти в новий рік без боргів і усвідомити, що від вчасності та повноти оплати за спожиті комунальні послуги багато в чому залежить якість та повнота надання послуг, якісна робота житлового господарства міста у зимовий період.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього