Мешканці Розсошанської тергромади прийшли під стіни прокуратури, щоб захистити свого голову
Як розповідають селяни: посадовця хотів кинути за грати місцевий бізнесмен.Мешканці Розсошанської тергромади прийшли під стіни прокуратури, щоб захистити свого голову
Мешканці територіальної Розсошанської громади зібралися під стінами обласної прокуратури, аби вимагати закриття справи проти їхнього голови. За їх словами, місцевий бізнесмен запропонував очільнику громади кошти на систему водопостачання, а сам викликав правоохоронців та повідомив про факт корупції.

Благодійна «підстава». Саме так люди обізвали ситуацію, яка трапилася у територіальній Розсошанській громаді. Селищний голова Володимир Дячок уже три місяці під домашнім арештом, саме стільки тягнеться досудове розслідування проти нього. Як розповідають селяни: посадовця хотів кинути за грати місцевий бізнесмен.

З Розсошанським «князьком» громада воює уже давно. Проте сам Іван Рудик каже: з Дячком ніяких справ не мав і навіть не спілкувався. Тепер же, коли голову відсторонили від обов’язків – в селі справжня біда. Ремонти в школі та лікарні зупинилися, води немає, та вирішувати ці питання нікому.

Зараз у прокуратурі ведеться слідство, тож деталі цих подій не розголошують. За словами мешканців, голова громади йшов разом зі свідками, аби «узаконити» таку собі благодійну пожертву, а сам і опинився поза законом. Навіщо сказав гроші залишити в магазині та про яку суму йде мова люди не кажуть. або не знають.

Розсошанці налаштовані вкрай рішуче. Від прокуратури вони пішли до білого будинку, прямо в кабінет губернатора.

Подробиці – у сюжеті 33 каналу.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього