Мешканці Шепетівки та Шепетівського району найгірше платять за "комуналку"
У січні обсяги проплати за комунальні послуги впали на майже 15 відсотків.Мешканці Шепетівки та Шепетівського району найгірше платять за "комуналку"
Упродовж січня населенням області сплачено за житлово-комунальні послуги, включаючи погашення боргів попередніх періодів, 131,5 мільйони гривень. А це, за повідомленням Головного управління статистки в Хмельницькій області, 85,2% нарахованих за цей період сум. За перший місяць обсяги проплати за комунальні послуги впали на майже 15 відсотків.

Серед міст та районів області найнижчий рівень оплати за житлово-комунальні послуги спостерігався у Шепетівському районі, у Шепетівці та Хмельницькому районі (20,5–66,6%).

Для порівняння – за 2015 рік населенням області сплачено за житлово-комунальні послуги, включаючи погашення боргів попередніх періодів, 104,5% нарахованих сум. Утім, схожа ситуація була і в січня 2015 року, коли подоляни сплатили за «комуналку» 87,6% нарахованого.

Між іншим, за повідомленням Головного управління статистики в Хмельнциькій області, середні нарахування за житлово-комунальні послуги з урахуванням електроенергії (із розрахунку 150 кВт.год) на одного власника особового рахунку в січні 2016 року порівняно з січнем 2015 року збільшились на 13,5% і становили 685,4 гривні

Джерело: shepetivka.com.ua

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього