Мешканці Ізяслава перетворили територію костела на смітник
Про цей факт написав на своїй сторінці у Фейсбукі Олександр Бригинець.Мешканці Ізяслава перетворили територію костела на смітник
Про цей факт написав на своїй сторінці у Фейсбукі Олександр Бригинець.
\”Туристи-активісти «Української справи» вихідними днями побували у м. Ізяслав Хмельницької області, де знаходиться багато важливих та цікавих пам’яток містобудування і архітектури. Проте найбільше їх вразила не культурна спадщина міста, а ставлення влади до їх збереження. Найжахливішим прикладом є кафедральний костел Св. Іоанна Хрестителя, який перетворений місцевим населенням на смітник. Якби я був мером Ізяслава мені було б соромно, що в моєму місті мої сусіди використовують в якості смітника пам’ятку архітектури ХVI століття. Особливо після Революції Гідності,\”- пише Олександр.
\”Я розумію, що утримання пам’яток архітектури в належному стані та проведення реставраційних робіт вимагає значних коштів, яких у міської ради м. Ізяслава немає. Але прибирати сміття в костьолі та встановити відповідні інформаційні та охоронні знаки можна, адже це не потребує значних фінансових витрат, до цього можна долучити представників громади та місцевого бізнесу,\”- підсумовує автор.
Крім того, туристи-активісти були шоковані тим, що вони не змогли купити (навіть в центрі міста) мапу міста Ізяслав, що є значною перепоною на меті ознайомлення з об’єктами культурної спадщини України національного значення.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього