Мешканців Ізяславщини "женуть" до лікарівВ Ізяславському районі розроблена схема проведення оглядів, що передбачає профілактичний огляд кожного жителя сільської місцевості й направлення, за необхідності, у районні лікарні й надалі – у спеціалізовані заклади.Мешканців Ізяславщини "женуть" до лікарівВ Ізяславському районі розроблена схема проведення оглядів, що передбачає профілактичний огляд кожного жителя сільської місцевості й направлення, за необхідності, у районні лікарні й надалі – у спеціалізовані заклади.
Перший заступник голови районної державної адміністрації Юрій Патюк ознайомився із результатами реалізації проекту «Народний медогляд» в селах Тернавка та Сахнівці. Він оглянув місцеві ФАПи, ознайомився із проведенням медичного обстеження, поспілкувався з жителями села, вивчив результати огляду.
Спілкуючись із першим заступником голови районної державної адміністрації, головний лікар Ізяславського районного ЦПМСД Людмила Шилєнко доповіла, що тільки за останній тиждень відбулось два виїзди бригад медичних працівників у села району (24 грудня в с.Радошівку, 26 грудня в с.Ріпки).
Юрій Леонідович зазначив, що проект «Народний медогляд» дозволить поліпшити здоров’я селян, які часто нехтують ним через брак часу. Слід пам’ятати, що цей проект – не документ разової дії, а послідовна та систематична робота. Тим більше, що спілкування з людьми засвідчило підтримку населення у проведенні таких медичних оглядів. Сьогодні спеціалісти центру первинної медико-санітарної роботи детально опрацьовують результати реалізації проекту з тією метою, аби в майбутньому, врахувавши помилки та недоліки, організувати роботу щодо поліпшення якості медичних послуг ще краще.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього