Мешканцям Білогір’ї досі обіцяють гроші  "за град"
Минулоріч у Білогір’ї на Хмельниччині потужний град знищив насадження на полях, хліви і покрівлі житлових будинків. Місцева влада обіцяла компенсувати шкоду, завдану природою, утім люди і досі чекають грошей. Зневірені потерпілі звернулись до «Народного Контролю».Мешканцям Білогір’ї досі обіцяють гроші  "за град"
Минулоріч у Білогір’ї на Хмельниччині потужний град знищив насадження на полях, хліви і покрівлі житлових будинків. Місцева влада обіцяла компенсувати шкоду, завдану природою, утім люди і досі чекають грошей. Зневірені потерпілі звернулись до «Народного Контролю».

«По хатах град стріляв, вона й досі облуплена стоїть. Скло з вікон повилітало, зірвало шифер. Після граду люди двері відчинити не могли – стільки льоду було», – пригадує мешканка Білогір’я Наталя Володимирівна.

Люди згадують минулорічну стихію, як кошмар.

«Зелені насадження практично всі загинули. А ми мали гарний молодий сад, який уже давав плоди. Цього року нічого вже не вродить», – скаржиться пані Алла, мешканка Білогір’я.

Після стихії до людей неодноразово виїжджали комісії, а чиновники обіцяли якнайшвидше компенсувати шкоду.

«Складали акти, обіцяли виплатити компенсацію. Але в районі наша влада через відсутність коштів так і не змогла надати таку допомогу. Сказали, що не мають грошей», – розповідає пані Алла.

«Хоча складали акти, але суми, на яку завдано збитків, не вказувли. Просто написали, що мені треба замінити 180 листків шиферу. Але я так нічого і не отримала – ані шиферу, ані грошей», ­ – додала Наталя Володимирівна.

Люди потребують законної допомоги і лишати напризволяще мешканців влада просто не має права, – впевнений активіст «Народного Контролю» Олександр Романюк. Разом з журналістами «Народного Контролю» він звернувся до голови Білогірської райдержадміністрації, щоб з’ясувати, коли люди отримають обіцяну компенсацію.

«Щоб вивчити досконало це питання, хочу особисто поїхати і подивитися на кожну пошкоджену оселю. Думаю, що двох тижнів, 15 робочих днів, мені вистачить, щоб усе з᾽ясувати і вивчити це питання», – пообіцяла голова Білогірської РДА Алла Кузьменко.

«Ми проконтролюємо, щоб постраждалим від стихії таки надали допомогу», – водночас пообіцяв і Олександр Романюк.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього