Мешканцям Хмельниччини скоро не буде куди дівати сміття
Сім сміттєзвалищ Хмельниччини – у критичному стані.Мешканцям Хмельниччини скоро не буде куди дівати сміття
Сім сміттєзвалищ Хмельниччини – у критичному стані. Усього в області функціонує 843 сміттєзвалища та полігони.
Зменшити кількість відходів можна завдяки його роздільному збору та сортуванню – повідомляє Народна газета Є. А ще – завдяки зростанню рівня інформованості населення щодо екологобезпечного поводження з побутовими відходами. За словами в.о.начальника Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області Святослава Савицького, розв’язання ситуації у цій сфері потребує ефективних цілеспрямованих дій у рамках єдиної державної політики.
«Питання поводження з побутовими відходами є на часі дуже актуальним, адже Україна посідає одне з перших місць у світі за масштабом, гостротою та складністю проблеми відходів», – зазначив директор Департамету екології та природних ресурсів Хмельницької обладержадміністрації Сергій Вавринчук.
Як повідомляють у прес-службі Держекоінспекції, на території області розміщено 843 сміттєзвалища та полігони. У Хмельницькому, Кам’янці-Подільському, Нетішині, Старокостянтинові, Славуті та у Полонському і Дунаєвецькому районах функціонують перевантажені полігони, які знаходяться у критичному стані. Минулого року уже було рекультивовано шість полігонів. Лише п’ять із 21 полігону міст обласного підпорядкування та райцентрів мають проектну документацію, а на 20 полігонів оформлено паспорти місць видалення відходів.
Будівництво сміттєпереробного заводу на Хмельниччині, який мав би вирішити проблему з відходами, так і не розпочато. Упродовж кількох років про це часто згадували посадовці, та питання ймовірно надовго «зависло» в повітрі.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього