Мешканець Кам'янця-Подільського віддав шахраєві-іноземцю 14 тисяч гривень
В обмін на гроші потерпілий отримав «золоті» прикраси, які виявились дешевою біжутерією.
Мешканець Кам'янця-Подільського віддав шахраєві-іноземцю 14 тисяч гривень
В обмін на гроші потерпілий отримав «золоті» прикраси, які виявились дешевою біжутерією.

31-річний чоловік повертався з відрядження із столиці до рідного Кам’янця. Близько 16.40 години, коли він проїжджав через Старокостянтинівський район, на узбіччі траси побачив автомобіль «БМВ» з іноземними номерами. Поряд стояв респектабельний чоловік і просив про допомогу.

Потерпілий зупинився. Чоловік із помітним акцентом почав розповідати, що у нього поламався автомобіль, а щоб купити необхідні деталі, йому потрібно поміняти валюту на гривні. Усе це виглядало дуже емоційно, розповідь перемежовувалась молитвами незнайомою мовою. Потім незнайомець зняв із себе усі «золоті» прикраси — ланцюжок, браслет, печатку — і кинув їх потерпілому на переднє сидіння. В обмін на це кам’янчанин віддав чоловікові 14 тисяч гривень.

За словами потерпілого, усе відбувалося ніби в тумані. Коли він прийшов до тями, «іноземець» разом зі своїм автомобілем зник з місця події. По дорозі чоловік заїхав до ломбарду, щоб перевірити прикраси на справжність, проте йому повідомили, що це підробка.

Після цього потерпілий звернувся із заявою до поліції. По факту шахрайства уже відкрито кримінальне провадження. Правоохоронці працюють над пошуком зловмисника.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього