Мешканець Нетішина фактично без відпочинку пройшов майже 140 кілометрівНогами і фактично без відпочинку здолати дистанцію, протяжністю понад 130 кілометрів, – таке нелегке завдання поставив перед собою мешканець Нетішина В’ячеслав Поліщук. І здійснив задумане! Унікальне досягнення зафіксоване у Книзі рекордів України.Мешканець Нетішина фактично без відпочинку пройшов майже 140 кілометрівНогами і фактично без відпочинку здолати дистанцію, протяжністю понад 130 кілометрів, – таке нелегке завдання поставив перед собою мешканець Нетішина В’ячеслав Поліщук. І здійснив задумане! Унікальне досягнення зафіксоване у Книзі рекордів України.
Пан В’ячеслав – не професійний спортсмен. Чоловік працює майстром гідротехнічного цеху Хмельницької АЕС,однак уже не вперше дивує громадськість переходами чи велопробігами на солідні дистанції. Після того, як випробував себе, подолавши велосипедом відстань від рідного села на Білогірщині (Хмельницька область) аж до Дніпропетровська, зрозумів: його організм таїть резерви. Резонансною стала його велоподорож протяж­ністю дві тисячі кілометрів між діючими атомними станціями України.

Перший піший «марафон» був завдовжки 70 кілометрів – Поліщук вирішив пройтися від міста Нетішина, де живе і працює, до батьківської хати у селі Міжгір’я Білогірського району. Ноги не підвели. Відчуття особистого досягнення на стільки підбадьорило, що чоловік вирішив щороку влаштовувати для себе по два великі переходи, щоразу збільшуючи дистанцію. А коли зміг заввиграшки пройтися 100 кілометрів, почав задумуватися над тим, щоб офіційно встановити рекорд, до якого могли б й інші рівнятися.
Маршрут чоловік вибрав символічний – від школи селища Ямпіль Білогірського району, яка дала путівку у доросле життя, до Нетішина, а от шлях – найдовший. Якби пішов навпростець, подолав би дорогу ледве не двічі швидше. Але ж пан В’ячеслав затявся на рекорд! Він зробив величезний гак (близько 60 кілометрів), помандрувавши головними магістралями Хмельниччини.

Із Ямполя В’ячеслав Поліщук вийшов пополудню. За умовами, йому дозволявся перепочинок після кожного десятка пройдених кілометрів. Чоловік на передишку використовував не більше п’яти хвилин. За цей час встигав випити вітамінізованого чаю, з’їсти невеличку канапку і полежати на туристичному килимі, піднявши ноги догори, аби зняти напругу.
Усю дорогу «марафонця» контролював супровід у складі кількох осіб, в тому числі й представник Книги рекордів України, журналіст Олександр Шустерук. Найбільше переживань було за ходока у темну пору доби, адже рух на трасі, що веде до Хмельницького, жвавий і вночі. Тож аби нашого героя добре бачили автомобілісти, на його спортивному одязі прикріпили флюросцентні стрічки, які відбивають світло.
Вночі були «підкорені» Шепетівка та Славута, до Нетішина залишалися лічені кілометри. Зустрічали В’ячеслава Поліщука біля адміністративно-побутового корпусу Хмельницької АЕС. Втомленого, але щасливого, адже під оплески та вітання було оголошено, що Національний проект «Книга рекордів України» засвідчує досягнення В’ячеслава Поліщука, який протягом 21 години 5 хвилин зумів пройти пішки 138 кілометрів!

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього