Як повідомляють у прокуратурі Хмельницької області, жінка обманула 25 людей, збираючи гроші нібито на ведення бізнесу та лікування чоловіка за кордоном.

Прокуратура затвердила та направила до суду справу стосовно мешканки Хмельницького, яку звинувачують у шахрайстві на більш ніж 40 мільйонів гривень. Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

«Жінка під приводом здійснення підприємницької діяльності та надуманої гострої необхідності коштів для лікування чоловіка, шляхом обману та зловживання довірою обдурила 25 чоловік”, – йдеться в повідомленні.

Крім хмельничан, від дій зловмисниці також постраждали жителі Житомирської, Рівненської, Херсонської та Черкаської областей.

Як відзначають в прокуратурі, користуючись тривалими довірчими стосунками з потерпілими, жінка займала гроші нібито для здійснення господарської та підприємницької діяльності, однак повертати їх не планувала.

“Крім цього, демонструючи здатність виконати взяті на себе зобов’язання, вона намагалася підтримувати з потерпілими дружні відносини, нерідко дарувала їм цінні подарунки, після чого знову отримувала кошти в борг”, – йдеться в повідомленні.

За інформацією прокуратури, тільки на так зване лікування чоловіка за кордоном шахрайка зібрала майже 10 млн грн.

Досудовим розслідуванням встановлено, що розмір шкоди, заподіяної окремим потерпілим, коливається від 55 тисяч до 7 млн ​​грн. В цілому ж, встановлений розмір збитку перевищує 40 млн грн.

Зараз жінка знаходиться під вартою. Її звинувачують в шахрайстві, скоєному в особливо великих розмірах (ч. 4 ст. 190 КК України), за що передбачено від 5 до 12 років тюремного ув’язнення з конфіскацією майна.

“Ліга.Новости”

Залиште коментар

Також по темі

У Борисполі затримано прокурора-хмельничанина Суса. Погорів на автівці, що зареєстрував на хмельницьку бабусю

Вчора правоохоронці затримали колишнього заступника начальника Департаменту з