slavuta

Мешканці Славути підтримали ідею створити повноцінний парк для відпочинку у лісі, що прилягає до мікрорайону Сонячний.

З ініціативою перевести ліс у мікрорайоні Сонячний у лісопаркову зону з подальшим проектуванням там зони відпочинку з «природними» доріжками, стилізованими лавочками та ліхтарями виступив депутат Славутської міської ради Степана Шульга (фракція«Народний контроль»). Адже, за словами депутата, мешканці того мікрорайону не мають поблизу іншого подібного місця.

«Але під час оголошення нашого проекту рішення щодо переведення лісового масиву в зелену відпочинкову зону на погоджувальній раді, ми зіштовхнулися із спротивом деяких депутатських фракцій, які висловили думку, що нашому місту не потрібен парк, а потрібно розбудовуватися, отже, лісові насадження мають «піти під сокиру». Ми ж вважаємо, що таким чином наші опоненти відстоюють не інтереси мешканців мікрорайону Сонячний, які мають право на зелену зону відпочинку поблизу своїх будинків, а бізнесменів-забудовників, що давно поклали око на цю земельну ділянку», – каже Степан Шульга.

За словами депутата, він надав колегам-депутатам беззаперечні аргументи на користь збереження зеленої зони. Зокрема, на військовому містечку є десятки вільних гектарів землі і зараз там розробляється проект нової забудови з розрахунком на 4 тисячі мешканців. Тож місто має куди розбудовуватися, натомість зелених насаджень у Славуті не так вже й багато, аби їх знищувати, нехтуючи думкою громади та її правом на зелену зону відпочинку.

 

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього