Ми повинні створити найкращі умови для розвитку нашої талановитої молоді – Роман Мацола
Народний депутат України від Блоку Петра Порошенка «Солідарність» Роман Мацола організував поїздку талановитої молоді до Парламенту.Ми повинні створити найкращі умови для розвитку нашої талановитої молоді – Роман Мацола
Народний депутат України від Блоку Петра Порошенка «Солідарність» Роман Мацола організував поїздку талановитої молоді до Парламенту. Про мету такої екскурсії далі коментар народного обранця:

«Я підтримую нашу талановиту молодь, в міру моїх можливостей, уже сьогодні. Зокрема організував екскурсію для майже 50 дітей з Шепетівщини до Верховної Ради України. Це переможці та призери районної та обласної олімпіад з різних предметів. Хочу щоб ці діти знали, що Україні потрібні їх знання, прагнення до розвитку, їх старання та наполегливість. Уже зовсім скоро ці молоді люди мають прийти на місце сьогоднішніх політиків, думаю це буде гідна зміна.

Показав їм як працює парламент, мій комітет, кулуари, учні спробували депутатську кухню в їдальні, побували в різних цікавих та важливих місцях Парламенту.

А потім, ще побували на екскурсії по Києву, відвідали Маріїнський парк, Майдан Незалежності, вулицю Грушевського. Нещодавно саме там творилася Революція Гідності і нова Україна. Сподіваюся молоді люди відчули цю енергію та повернулися додому сповнені бажання жити та працювати заради кращого майбутнього.

Це вже друга подібна екскурсія. Трішки раніше в гості до мене приїздила талановита молодь з Полонного та Славути.

Знаєте, саме такі зустрічі, світлі, щирі та безпосередні надихають та дають сили працювати далі. Коли прощалися, домовились з дітьми подумати про наші спільні майбутні проекти, думаю вже незабаром ми зустрінемося знову.»

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього