"Ми проти бананової республіки "ЛНР": луганські комуністи   виступили за єдність України.
Луганський комуністичний осередок до Дня соборності України виступив з несподіваною заявою.
"Ми проти бананової республіки "ЛНР": луганські комуністи   виступили за єдність України.
Луганський комуністичний осередок до Дня соборності України виступив з несподіваною заявою.

Так на своєму офіційному сайті комуністи Луганської області опублікували привітання, в якому підкреслюють важливість \”відродження колишньої єдності українських земель\”.

\”Масовий соціальний протест, на наше глибоке розчарування, не привів до остаточного і безповоротного повалення влади корупціонерів, злодіїв і бандитів.

Користуючись розгубленістю мас, тимчасової неготовністю їх лідерів взяти всю повноту влади в свої руки, представники великого російського капіталу знову намагаються обдурити населення, підсовуючи їм своїх маріонеток, намагаючись затуманити ясний пролетарський розум брехливими закликами, що йдуть в розріз з корінними інтересами переважної більшості жителів нашого краю.

Замість зміцнення інтернаціоналізму – ми отримали російський шовінізм, замість народних органів правопорядку – неконтрольовані банди російських козаків, замість підвищення соціальних стандартів – повернення на свої місця старих казнокрадів з Партії регіонів!.

Тому ми, члени Луганського комсомолу, що йдуть в авангарді боротьби за права трудящих, закликаємо всіх жителів області до відродження колишньої єдності українських земель! \” – сказано в повідомленні.

Також комуністи заявляють, що розпочинають в 2015 році \”непримиренну боротьбу з бандитськими лідерами бананової республіки ЛНР, до тих пір, поки ці маріонетки місцевої буржуазії не будуть повалені\”.

\”Від усієї душі вітаємо луганчан з святковим Днем Соборності України! Миру, добра, процвітання Луганщині в складі України! Луганська область – це Україна! Так було, є і буде! Ура, товариші! \”, – сказано в повідомленні.

Як повідомляв «Обозреватель», підконтрольної терористичної організації \”ЛНР\” газеті XXI століття, засновником і видавцем якої є комуніст і депутат луганської міської ради Юрій Юров, публікують оголошення про набір у незаконні збройні формування.

За матеріалами: lksmu-lg.at.ua

Джерело: Обозреватель

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього