Михайло Загородний готовий до співпраці з Громадською Радою при ОДА
Громадську раду голова Хмельницької облдержадміністрації готовий слухати і навіть залучати до активної роботи на користь громади краю у всіх сферах життя Хмельниччини. Про це він заявив на першому спільному зібранні із громадськими активістами.Михайло Загородний готовий до співпраці з Громадською Радою при ОДА
Громадську раду голова Хмельницької облдержадміністрації готовий слухати і навіть залучати до активної роботи на користь громади краю у всіх сферах життя Хмельниччини. Про це він заявив на першому спільному зібранні із громадськими активістами.
Разом з тим, Михайло Загородний вказав громадським організаціям на їхнє місце і роль. Зокрема, новопризначений очільник області вкотре нагадав громадській раді, що вона дорадчий орган, який не вказує голові облдержадміністрації що і як йому робити, а добросовісно виконує свою основну функцію без меркантильного підтексту. Яка в праві підказувати, висловлювати свої пропозиції, бажано конструктивні та обґрунтовані, і обов’язково такі, що в перспективі допоможуть вийти економіці області із величезним потенціалом з крутого піке, в якому нині вона перебуває. Бо саме від того, на скільки ефективним буде державний менеджмент у виконавчій гілці влади, від того, як швидко область очиститься від чиновників середньої ланки, на яких, за словами голови ОДА, «клейма немає де ставити», залежать якісні зміни у житті людей Хмельниччини.
Проте, готових рецептів, як змінити стан справ в області на краще, у Михайла Загородного немає, або ж він просто про них мовчить. Та й ділитися своїми планами чиновник не поспішає, аби «не насмішити Бога». Водночас, звітувати про справи попередників, коментувати рішення прокуратури і судової гілки влади, яка не в його компетенції не вважає за доцільне. Так само як і не налаштований спілкуватися із громадським активом області лише через його верхівку, в якій серед сотні достойників, навчений досвідом адміністратор та господарник, відразу вгледів кон’юнктурників і кар’єристів. То ж закликав Громадську раду при ОДА до самоочищення.
Натомість деяких громадських активістів, які, вочевидь, намагаються заскочити в останній вагон владного потяга, аж надто цікавила кадрова політика голови ОДА (на жаль, не без меркантильного підтексту). На це Михайло Загородний відповів чітко: кадровий резерв виконавчої гілки влади області уже переглядається. До нових кандидатів увага не менш прискіплива, ніж до тих, хто уже в кадровому резерві. Водночас позапланова переатестація, на яку, запевняє посадовець, не впливатимуть клерки із міністерських кабінетів, чекатиме і тих, хто нині, так би мовити, при посадах.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього