Михайло Загородний ознайомився з виробничим потенціалом «Красилівського агрегатного заводу»
Днями голова обласної державної адміністрації Михайло Загородний відвідав ДП «Красилівський агрегатний завод».Михайло Загородний ознайомився з виробничим потенціалом «Красилівського агрегатного заводу»
Днями голова обласної державної адміністрації Михайло Загородний відвідав ДП «Красилівський агрегатний завод».

Мета візиту – ознайомлення з виробничим потенціалом та можливостями підприємства щодо виготовлення замовлень на товари народного споживання, котли та оборонну продукцію. Під час візиту на керівник підприємства Петро Королюк презентував виробничі потужності заводу.

Голова адміністрації відзначив наявність на підприємстві необхідного обладнання для виготовлення оборонних виробів, сучасного високоякісного та високоточного, оснащення випробувальних стендів і контрольно-вимірювальної апаратури. Це в поєднанні із висококваліфікованими робітниками, інженерно-технічним персоналом та фахівцями контрольно-технічного апарату заводу дає можливість випускати надійну та якісну продукцію.
Також голова адміністрації зустрівся із колективом підприємства.

Довідка.
Красилівський агрегатний завод був створений у вересні 1968 року задля забезпечення виготовлення деталей до виробів авіаційної техніки.
З 1968 до 2000 – роки послідовного зростання, що включили в себе період становлення, підйом виробництва і розвиток всіх сфер діяльності. Зараз підприємство виконує державні замовлення на вузли та агрегати до авіаційної техніки та випускає широку номенклатуру товарів народного споживання.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього