Михайло Загородний презентував Хмельниччину іноземним інвесторам
Між головою облдержадміністрації Михайлом Загороднім і представниками компанії ФОЛГАТ АГ та інвестиційного банку Клейрфілд Інтернешнл 5 червня відбулася зустріч.Михайло Загородний презентував Хмельниччину іноземним інвесторам
Між головою облдержадміністрації Михайлом Загороднім і представниками компанії ФОЛГАТ АГ та інвестиційного банку Клейрфілд Інтернешнл 5 червня відбулася зустріч. В ході зустрічі Михайло Васильович представив іноземним гостям економічний та інвестиційний потенціал Хмельницької області. Він наголосив на відкритості влади до конструктивної прозорої співпраці з інвесторами та розповів чим цікавий наш край для іноземних партнерів. Про це повідомляють на сайті Хмельницької ОДА.
Директор німецької компанії ФОЛГАТ АГ Олександр Крилов зазначив, що метою їх візиту є окреслення умов інвестування в економіку Хмельниччини та вибір формату подальшого інвестиційного співробітництва.
Вальтер Джексон Хелм, управляючий партнер інвестиційного банку Клейрфілд Інтернешнл, висвітлив основні світові тенденції у сфері інвестування і поділився власним баченням інвестиційних перспектив Хмельниччини.
Учасники зустрічі заклали підвалини подальшої співпраці, домовившись про спільне опрацювання інвестиційних пропозицій підприємств області для реалізації масштабних інвестиційних проектів на теренах регіону.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього