Михайло Загородний провів особистий прийом подолян
Кожному своє. Вже вдруге Михайло Загородний, призначений місяць тому очільником облдержадміністрації, провів особистий прийом подолян. Проблем у краян назбиралося чимало – майже шість десятків жителів зі всієї області, із ними прийшли особисто до керівника області.Михайло Загородний провів особистий прийом подолян
Кожному своє. Вже вдруге Михайло Загородний, призначений місяць тому очільником облдержадміністрації, провів особистий прийом подолян. Проблем у краян назбиралося чимало – майже шість десятків жителів зі всієї області, із ними прийшли особисто до керівника області.

З самісінького ранку приймальня у будинку рад вщент заповнена подолянами. Багато проблем можна вирішити й на місцевому рівні, та краяни вирішують одразу брати бика за роги. Утім, більшість до голови облдержадміністрації звертається, коли іти більше нікуди.

Ще вісім років тому жінки мали б заселитися у власні новозбудовані оселі: здати в експлуатацію довгобуд мали ще в останньому кварталі 2007. Інвестори будівництва кажуть, замішана і фірма-підрядник, і Управління МВС України в Хмельницькій області. Аби вирішити проблему незабаром зберуть круглий стіл зі всіма учасниками конфлікту обіцяє Загродний. А от Василь Бондар приїхав із Деражні. Там чоловік працює на плодоконсервному заводі, каже ще трохи і працювати буде ніде: обладнання ріжуть на метал.

На самому підприємстві не все так просто. Нове керівництво заводу запевняє, що це реконструкція та оновлення виробництва.

А ці школярі приїхали з Волочиська. Там, рятуючи життя однокласникові, назбирали 130 тисяч гривень за продаж саморобків. Тепер допомагають іншим хворим дітям, але не мають для цього майстерні.

Особистий прийом громадян очільником краю відбувається двічі на місяць, щоправда черга чимала: аби потрапити на нього приходити потрібно заздалегідь.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього