Михайло Загородний зустрівся з учасниками антитерористичної операції
Голова обласної ради Михайло Загородний взяв участь у засіданні координаційно-консультативної ради з питань допомоги учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей.

Михайло Загородний зустрівся з учасниками антитерористичної операції
Голова обласної ради Михайло Загородний взяв участь у засіданні координаційно-консультативної ради з питань допомоги учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей.

Зустріч відбулася за участі першого заступника голови облдержадміністрації Василя Процюка, представника Міністерства оборони України, волонтера організації «Повернись живим» Олексія Ліпіріді, учасників антитерористичної операції з районів та міст області.

«Основна мета зустрічі не лише поінформувати про соціальну підтримку осіб, які брали участь в антитерористичній операції, та надання комплексної допомоги членам їх сімей, а й отримати зворотну інформацію про можливі проблеми, з якими ви та ваші родини зустрічаються при оформленні та отриманні комплексних соціальних, медичних, психологічних та юридичних послуг за місцем проживання, що дозволить удосконалити систему соціального захисту
учасників АТО та ваших сімей», – зазначив Михайло Загородний, звертаючись до присутніх.

Директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Світлана Лукомська поінформувала присутніх про реалізацію обласної програми соціальної підтримки осіб, які беруть (брали) участь в антитерористичній операції та членів їх сімей, які зареєстровані в Хмельницькій області.

На фінансування завдань та заходів програми було передбачено більше 8 мільйонів гривень, які спрямовувалися для надання одноразової матеріальної допомоги, забезпечення пільговим зубопротезуванням та слухопротезуванням, придбання медичного обладнання для Хмельницького обласного госпіталю ветеранів війни та обласної психіатричної лікарні №1, де бійці проходять оздоровлення та реабілітацію. Крім того, у цій сумі було передбачене першочергове забезпечення оздоровлення дітей, батьки яких загинули або поранені під час участі в АТО.

Відповідно до програми, допомога надається не лише військовослужбовцям та працівникам Збройних сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки України, Державної прикордонної служби України, особам рядового, начальницького складу, військовослужбовцям, працівникам Міністерства внутрішніх справ України, Управління державної охорони України, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, й бійцям інших утворених відповідно до законів України військових формувань.

Про організацію заходів з лікування та реабілітації учасників АТО на базі Хмельницького обласного госпіталю ветеранів війни присутніх поінформувала головний лікар Хмельницького обласного госпіталю ветеранів війни Оксана Бочкарьова.

Обласний військовий комісар Хмельницького обласного військового комісаріату Сергій Присяжнюк розповів про діяльність військового комісаріату в нинішніх умовах.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього