Михайло Загородній разом з Сергієм Притулою побував на «Матчі миру» у Старобільську
Голова обласної державної адміністрації Михайло Загородний здійснив робочу поїздку у східні області країни. Він відвідав військові частини, які дислокуються у Донецькій та Луганській областях.Михайло Загородній разом з Сергієм Притулою побував на «Матчі миру» у Старобільську
Голова обласної державної адміністрації Михайло Загородний здійснив робочу поїздку у східні області країни. Він відвідав військові частини, які дислокуються у Донецькій та Луганській областях.

Там він, зокрема, поспілкувався з бійцями 8 окремого полку спецпризначення та привітав їх з 85-ю річницею створення повітряно-десантних військ. Також він привітав учасників футбольного \”Матчу миру\” між командами \”Старобільський десант\” та \”Зірки футболу України\”, присвяченого 85-й річниці створення повітряно-десантних військ, у місті Старобільськ Луганської області.

Легендарні гравці – ветерани київського \”Динамо\” зіграли матч проти збірної команди військовослужбовців.

Вболівальники мали можливість спостерігати за грою відомих футболістів «Динамо» Юрія Дмитруліна, Володимира Лозинського, Віталія Косовського, Олега Саленка, Віктора Хдуса, Івана Яремчука.

На матчі також побував керівник Луганської облдержадміністрації Георгій Тука, який наприкінці вручив нагороди переможцям. Основний час поєдинку закінчився з рахунком 3:3. А в 11-метрових голах перемогу здобули \”зірки футболу\” – 5:4.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього