Микола Заганяч: Подолати політичну безвідповідальність неможливо без активної участі громади
Всі ми прагнемо заможного життя для себе і близьких нам людей. Ми хочемо самостійно визначати наше сьогодення та майбутнє. Тому маємо діяти рішуче, а не прикриватись яскравими гаслами і обіцянками.Микола Заганяч: Подолати політичну безвідповідальність неможливо без активної участі громади
Всі ми прагнемо заможного життя для себе і близьких нам людей. Ми хочемо самостійно визначати наше сьогодення та майбутнє. Тому маємо діяти рішуче, а не прикриватись яскравими гаслами і обіцянками. Кожна людина, кожна сім’я мають відчути зміни на краще і реальну підтримку та захист. Саме тому команда партії «Поруч» запитала у подолян, а на які зміни ви очікуєте. Які першочергові кроки потрібно зробити, аби люди відчули, що про них дійсно турбуються. Ми зібрали десятки тисяч побажань і наказів виборців. На основі них формується реальний план розвитку кожного населеного пункту. Ми знаємо, як потрібно працювати над вирішенням реальних проблем, адже уже втілили у життя реальні проекти, які мали реальні результати. Починаючи з додаткового фінансування освіти та медицини, допомоги українським військовим, які перебувають у зоні бойових дій, і закінчуючи облаштуванням дитячих майданчиків та ремонтом доріг. Активно працює у команді партії «Поруч» юрист, адвокат Микола Заганяч. Він переконаний, місцеві органи влади мають і повинні у своїй роботі враховувати думку містян. На практиці ж виходить далеко не так. Доказ цьому – передостаннє місце, яке зайняла Хмельницька міська рада у рейтингу відкритості і прозорості.
«Як кандидат в депутати міської ради я проводжу десятки зустрічей з виборцями та постійно чую про звичайні життєві проблеми хмельничан – це й аварійний стан будинків, незадовільна робота комунальних служб, відсутність дитячих майданчиків.… Таке спілкування наштовхнуло мене на роздуми про причини того, що прості громадяни залишаються сам на сам зі своїми проблемами. Хто ж має вирішувати наші побутові проблеми і чому цього не відбувається? Чому міська влада не виконує своїх обов’язків? Тут ми й переходимо до питання моральної відповідальності. За останні десятиріччя наш народ настільки звик до постійного обману з боку політиків, що, здається, політики вже й забули про те, що мають відповідати за свої слова. Щоб не бути голослівним, підтверджу це реальним прикладом – згідно результатів дослідження відкритості місцевих рад Хмельницька міська рада зайняла «почесне» передостаннє місце. Лише 4 з 60 депутатів міської ради прозвітували перед виборцями про свою роботу за попередній рік.
Як же ми можемо подолати цю політичну безвідповідальність? Без активної участі громади тут не обійтись – політики почнуть відповідати за свої слова лише тоді, коли самі виборці не забуватимуть на наступний день після виборів, хто і що їм обіцяв, а постійно контролюватимуть своїх обранців і стежитимуть за виконанням ними їх же програм.
Як представник молодого покоління, яке лише робить перші кроки в політиці і не обтяжене негативним досвідом політичного «безпам’ятства» щиро вірю, що лише відповідальні політики разом з громадою, яка їх контролює, здатні розірвати сформовану систему безвідповідальності. Особливо приємно, що такі мої погляди підтримує абсолютна більшість громадян під час нашого спілкування.

То ж зробімо 25 жовтня відповідальний вибір за відповідальних політиків!

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього