Милосердя потребує допомоги
Наталія Золотарьова – мати чотирьох дітей. Пані Наталя не лише виховує своїх дітей, а є прикладом милосердя, вона займається волонтерською діяльністю, що спрямована на допомогу переселенцям, опікується своїми рідними зі Сходу: годує та одягає сестру, що є інвалідом дитинства, підтримує бабусю. На даний момент, у їхній комунальній квартирі проживає одинадцять осіб. Чоловік працює на фірмі складальником взуття, старша донька закінчила ПТУ , зараз у пошуках роботи , дві менші доньки навчаються у школі, а наймолодший син вже у вересні піде до дитячого садочка.Милосердя потребує допомоги
Наталія Золотарьова – мати чотирьох дітей. Пані Наталя не лише виховує своїх дітей, а є прикладом милосердя, вона займається волонтерською діяльністю, що спрямована на допомогу переселенцям, опікується своїми рідними зі Сходу: годує та одягає сестру, що є інвалідом дитинства, підтримує бабусю. На даний момент, у їхній комунальній квартирі проживає одинадцять осіб. Чоловік працює на фірмі складальником взуття, старша донька закінчила ПТУ , зараз у пошуках роботи , дві менші доньки навчаються у школі, а наймолодший син вже у вересні піде до дитячого садочка.

\”У нас дуже дружна сім\’я, незважаючи ні на які обставини\”, – зазначає багатодітна мама. Правила життя родини – допомагати та прислухатися один до одного, виховувати у дітей добрі серця власним прикладом.

Батьки сім’ї виконуючи свої обов’язки, намагаються забезпечити своїх дітей, але на жаль, у цей скрутний час, у них поламався холодильник. І вони не можуть купити новий холодильник, який є таким необхідним у повсякденному житті.

ХОБФ «Карітас» при кожній нагоді, надає сім’ї гуманітарну допомогу продуктами харчування, медикаментами, одягом та ін.., залучає юних членів сім’ї до розвиваючих тренінгів та пізнавальних заходів, проводить психологічні консультації, а також займається соціальним супроводом.

Ми звертаємось до всіх небайдужих людей, допомогти сім’ї. За додатковою інформацією звертайтеся до ХОБФ «Карітас» за адресою:

м. Хмельницький , вул. Зарічанська 10\\3
тел. + 38 (0382) 78-59-89
(067) 323-06-26
[email protected]
Дякуємо усім, хто відгукнеться на наше прохання.
Нехай ваше добро вернеться вам сторицею!

Залиште коментар

Також по темі

На Хмельниччину завітає президент

Вже завтра – 3 червня з робочим візитом