Міністр екології Остап Семерак звернувся до Генеральної прокуратури України з метою перевірки викладених головою Хмельницької ОДА Олександром Корнійчуком фактів щодо можливих порушень та зловживань посадовими особами двох екологічних структур – Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області та департаменту екології та природних ресурсів Хмельницької ОДА.

Про це він написав у “Фейсбуці”.

“Керівник області оприлюднив кілька фактів, які можуть свідчити про зловживання його підлеглими своїм службовим становищем, зокрема, у частині щодо видачі «наліво і направо» документів дозвільного характеру. Маю надію, що пан Олександр Корнійчук поінформував правоохоронні органи про ці факти службових зловживань особами, які були чи є в його безпосередньому підпорядкуванні. Те саме стосується і розслідувань громадських організацій, про які було відомо керівнику Хмельницької ОДА. Навіть не допускаю думки, що він міг знати про злочини і не повідомити про це правоохоронців”, – наголосив міністр.

Нагадаємо, 20 вересня голова Хмельницької ОДА Олександр Корнійчук  підписав розпорядження про ліквідацію обласного департаменту екології та природних ресурсів. Тепер всі функції у сфері управління та охорони навколишнього середовища мають передатися департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації.

Згодом Міністр екології Остап Семерак відреагував не це рішення, назвавши його “горе-ініціативою”.

Джерело: Незалежний громадський портал

Також по темі

Корнійчук оголосив війну екологам. Тепер хоче звільнити і Гуменюка, і Вавринчука

Голова Хмельницької ОДА Олександр Корнійчук відреагував на закиди міністра