Минулий рік колективні підприємства Хмельницького закінчили з прибутком
Про це йшла мова на розширеному засіданні виконавчого комітету міської ради. З доповіддю виступила директор департаменту економіки Олена Бохонська.Минулий рік колективні підприємства Хмельницького закінчили з прибутком
Про це йшла мова на розширеному засіданні виконавчого комітету міської ради. З доповіддю виступила директор департаменту економіки Олена Бохонська.

Керівник департаменту поінформувала, що за підсумками року комунальними підприємствами міста отримано 57,2 млн. грн. прибутків, у той час як у 2013 році фінансовий результат був від’ємний – 53,1 млн. грн. збитків.
Прибутково спрацювали 25 підприємств, якими отримано прибутків 67,1 млн. гривень. Найбільші прибутки отримали міське комунальне підприємство “Хмельницьктеплокомуненерго” – 48,9 млн. грн. та комунальне підприємство “Південно-Західні тепломережі” – 16,4 млн. грн. Такий результат досягнуто за рахунок надання субвенції з державного бюджету в сумі 128,8 млн. грн. на погашення різниці в тарифах.
Збитки в 2014 році отримали 10 підприємств, їх загальна сума склала 9,9 млн. гривень. При цьому, 41,7% від загальної суми збитків отримало міське комунальне підприємство “Хмельницькводоканал” – 4,1 млн. гривень.
Серед комунальних підприємства, які також отримали значні суми збитків, названі “Чайка” – 2,1 млн. грн., “Хмельницькбудзамовник” – 1,6 млн. грн. та “Спецкомунтранс” – 1,1 млн. гривень.
Доходи комунальних підприємств міста у 2014 році в порівнянні з доходами попереднього року збільшились на 29,3%, або на 145 млн. гривень.
Загальні витрати комунальних підприємств міста у 2014 році склали 582,8 млн. грн., що на 6,3% більше, ніж у попередньому році, проте на 0,9% менше показників, передбачених фінансовими планами.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього