Третя роковина кривавих подій на Майдані перетворилися у Хмельницькому на декілька мітингів. В різний час пройшли заходи міської та обласної влади. Виявилося, що заходи пройшли з адмінрознорядкою для бюджетників, що нагадує схожі мітинги часів Віктора Януковича. Аналіз заходів провів громадський активість Андрій Попік, що неодноразово висвітлював використання хмельницькою владою методів попередників.

Активіст назвав вчорашню ходу від міської влади “Вшанування Небесної сотні з присмаком адмінресурсу”. Половину колони складали керівники і заступники навчальних закладів, працівники управлінь міської ради, та інші міські чиновники і їх підлеглі. Як завжди постає логічне питання: Для кого міська рада робить захід в 16:00? Коли більшість населення на роботі, а відвідати захід можуть лише чиновники, депутати і “зібрані за рознарядкою” бюджетники. Чому у нас на заходи обласної адміністрації добровільно приходять обласні чиновники і їх підлеглі, а на заходи міської влади добровільно міські чиновники і їх підлеглі? (обласна влада організувала своє вшанування на 13.00)

Чи може ввечері телекамерам світла не вистачає? Я щось не згадую, щоб на Майдан когось відправляли за рознарядкою.

На жаль, добровільно-примусова участь у масових заходах працівників міської ради і підлеглих їй структур – це вже стало системою для нового міського голови Олександра Симчишина.

 

Андрій Попик вступив у дискусію з начальником управління освіти Хмельницбкої міської ради   Романом Миколаєвим, який у відповідь повідомив, що “В останній день перед заходом, відмовитились від залучення старшокласників. Таке враження, що кожного разу треба тобі листа надсилати, що ніхто нікого і нікуди не примущував йти”

В той же час учасники дискусії підтвердили, що участь бюджетників у ході мала організовайний характер: “Моя мама вчитель у школі. Наказали відмінити гурток і відправити дітей по домам. А всім вчителям в наказовому порядку іти на цей захід. Можливо старшокласників і не примушували, а от вчителів будь-ласка”

Залиште коментар

Також по темі

На перехресті Соборної та Героїв Майдану постане меморіал Героям Небесної сотні. На проект витратять 3 млн. гривень

У лютому на перехресті Соборної та Героїв Майдану