Проект торгового центру який будує забудовник на Панаса Мирного

Сьогодні відбувається судовий процес щодо будівництва по вул. Панаса Мирного, 31/1. Нагадаємо, забудовники намагаються звести торговельний центр з кафе поблизу прибудинкової території багатоповерхівки на Панаса Мирного, 31/1. Мешканці навколишніх будинків перекривалі дорогу вимагаючи зупинити будівництво. В результаті міська влада пообицяля втрутитися у ситуатацію з будівництвом чергового ТЦ. Та позиція міської влади у суді скоріше виграшна для забудовників і не виключено, що міська влада зможе в чергове розвести руками і послатися на рішення суду про законність будівництва. Як саме чиновники допомагають забудовниказ з суду передає громадський активіст Олена Береза: 

“Юридичний відділ ХМР за скасування містобудівних умов та обмежень, декларації про початок виконання будівельних робіт. В той же час представниця управління архітектури ХМР заперечує скасування. Питання до керівництва міськради – це гра? Бо я щось не можу зрозуміти позицію міськради щодо цього будівництва. До речі Управління ДАБІ у Хмельницькій області також заперечує скасування виданої ними декларації і як завжди її видавали “на осліп”.

Нагадаємо, раніше  суд залишив без задоволення клопотання міськради та наголосив, що позивач необґрунтував та не довів існування очевидної небезпеки заподіяння шкоди правам, свободам та інтересам громаді.

Залиште коментар

Також по темі

Хмельницький і Наманган стали містами – побратимами

Представники влади Хмельницького на чолі з міським головою