Вчора суд виніс рішення – повернути нежитлові приміщення у підземному переході у власність міста.
Міська рада виграла касаційну скаргу по виселенню ТОВ “Либідь” (входить до орбіти сімейства Кольгоферів) із нежитлових приміщень підземного переходу. Тепер виконавча служба має виконати це рішення і виселити Кольгоферів з підземки. Про це повідомляє сайт “Є”.У міській раді кажуть –  у товариства не продовжений договір оренди, тому вони мають звільнити приміщення. А щодо магазинів і підприємців, які там здійснюють свою діяльність, зазначають, що спочатку треба з’ясувати, на яких умовах там все працює.

«Поки що має бути виконано рішення, щоб повернути приміщення у комунальну власність. Тоді ми зможемо внести їх у перелік вільних приміщень і оголосити конкурс. Але спочатку треба з’ясувати, у якому статусі там знаходяться ці торгові точки, чи це підприємці, чи вони комусь платять, і кому саме», – пояснив Андрій Бондаренко.

Але є «але». І не одне.

Зараз в судах перебуває справа за позовом ТОВ “Либідь” проти Хмельницької міської ради. Кольгофери оскаржують свідоцтво на право власності міської ради на ці приміщення. Зараз у цій ситуації обидві сторони очікують на третє рішення суду, адже перший суд місто виграло, але апеляцію – програло. Наразі очікують рішення касаційного господарського суду.

Ще одна справа, яка перебуває в судах за позовом прокуратури – це скасування договору купівлі-продажу ТОВ «Либідь» цих нежитлових приміщень. Першу інстанцію прокуратура програла, але зараз, за словами Андрія Бондаренка, готують апеляційну скаргу.

Поки ж у Хмельницькій міській раді чекають, коли виконавча служба виконає рішення суду і поверне місту нежитлові приміщення у підземному переході.

Варто зазначити, що у міській раді поки не говорять про те, що якщо ТОВ “Либідь” виграє суд у справі про право власності на підземку, а прокуратура доб’ється скасування договору купівлі-продажу нежитлових приміщень, то вони теоретично можуть залишитися нічийними. Але то тільки припущення…

Залиште коментар

Також по темі

Двох депутатів з Полонщини судитимуть через невчасне подання е-декларацій

До Полонського районного суду надійшло дві справи про