«Мистецькі вихідні» у Кам'янці-Подільському тривають
Заклади культури міста продовжують реалізовувати культурно-мистецький проект «Мистецькі вихідні в Кам\’янці-Подільському»«Мистецькі вихідні» у Кам'янці-Подільському тривають
Заклади культури міста продовжують реалізовувати культурно-мистецький проект «Мистецькі вихідні в Кам\’янці-Подільському». Цього тижня заходи відбудуться на площі Польський ринок та на дитячому майданчику мікрорайону «Черемушки», повідомляють на сайті міської ради.
Літературно-мистецьке свято, присвячене 25-річчю прийняття Декларації про державний суверенітет України, відбудеться 18 липня о 15.00 годині на площі Польський ринок. До літературно-мистецького вечора під назвою «Основи суверенітету України» можуть долучитись усі ті, хто любить поетичне слово та українську патріотичну пісню.
А о 19.00 годині на площі Польський ринок лунатимуть пісні у виконанні талановитого родинного ансамблю Туриків. У їх виконанні глядачі почують українські мелодії на сопілці, бандурі та інших народних інструментах.
Родинне свято «Всесвіт дитячих мрій» буде організовано 19 липня о 16.00 годині на дитячому майданчику мікрорайону «Черемушки» бібліотеками-філіями №8 та №3. Усі бажаючі мають нагоду поринути в літературну феєрію хороводу дитячих пригод та різноманітних конкурсів.

Залиште коментар

Також по темі

Шахраї, назвавшись податківцями, вимагали у бізнесменів гроші

За інформацією відділу з питань запобігання та виявлення