Мистецькі вихідні в Кам'янці-Подільському
Відповідно до розпорядження міського голови Михайла Сімашкевича в нашому місті продовжуються заходи культурно-мистецького проекту «Мистецькі вихідні в Кам\’янці-Подільському».Мистецькі вихідні в Кам'янці-Подільському
Відповідно до розпорядження міського голови Михайла Сімашкевича в нашому місті продовжуються заходи культурно-мистецького проекту «Мистецькі вихідні в Кам\’янці-Подільському». Про це повідомляють на сайті міської ради.
Кам’янчанам уже давно полюбились мистецькі акції на різних майданчиках нашого міста, які відбуваються просто неба. Організатори пропонують мешканцям Кам\’янця широкий спектр творчих заходів: від різноманітних майстер-класів до концертних виступів зірок світового масштабу.
Так, уже цієї суботи 11 липня о 21.00 годині у сквері «Гунські криниці» біля міської водойми глядачів захопить неповторне дійство – Гала-концерт учасників та закриття фестивалю оперного мистецтва та класичної музики «Опера в мініатюрі». Родзинкою вечора стане сцена, яка буде встановлена посеред водойми, виступи оперних співаків супроводжуватиме академічний симфонічний оркестр Хмельницької обласної філармонії.
А в неділю о 19.00 годині на цьому ж майданчику заплановано провести вечір східного мистецтва «Oriental Dance» від організаторів фестивалю східних мистецтва «Isida», провести який передбачається у вересні цього року. В програмі вечора – неповторні східні танці, майстер-класи від учасників фестивалю, концерт інтуїтивної музики тощо.
Тож, запрошуємо провести уікенд разом з проектом «Мистецькі вихідні».

Залиште коментар

Також по темі

Шахраї, назвавшись податківцями, вимагали у бізнесменів гроші

За інформацією відділу з питань запобігання та виявлення