«Мистецька подільська сотня» дала концерти в зоні АТО
Артисти творчого волонтерського об’єднання «Мистецька подільська сотня» здійснили серію концертів для військовослужбовців та цивільного населення у Дніпропетровській, Донецькій та Запорізькій областях. Акція відбулася в межах реалізації проекту «Зброя культури» Міністерства культури України за погодженням з Генеральним штабом ЗСУ.«Мистецька подільська сотня» дала концерти в зоні АТО
Артисти творчого волонтерського об’єднання «Мистецька подільська сотня» здійснили серію концертів для військовослужбовців та цивільного населення у Дніпропетровській, Донецькій та Запорізькій областях. Акція відбулася в межах реалізації проекту «Зброя культури» Міністерства культури України за погодженням з Генеральним штабом ЗСУ.

Проте розпочався тур не з пісень і музики, а з хвилини мовчання за полеглими. У Дніпропетровську артисти навідалися на Краснопільське кладовище, де захороненні близько двох сотень українських вояків, чиї тіла досі не ідентифіковані, відтак знайшли спочинок під хрестами із номерами в реєстрі та написами «Тимчасово невстановлений захисник України».

Після таких відвідин з особливою теплотою хочеться дарувати пісні та гарні емоції живим оборонцям України. У смт. Гвардійське відбувся концерт «сотні» для бійців 25-ї Дніпропетровської повітряно – десантної бригади та місцевого населення.

Далі – Маріуполь. На території терміналу Маріупольського аеропорту концертну програму подолян слухали, аплодували, підспівували і танцювали разом з артистами бійці різних родів військ та Нацгвардії. За яскравий виступ, військово-патріотичне виховання військовослужбовців артистам вручили подяку від керівника сектору М полковника В.Бондарчука, організували невеличку екскурсію територією військової бази.

А надвечір того ж дня «Мистецька подільська сотня» співала про життя, про Україну, про кохання, смуток і мрії на майданчику просто неба у Театральному сквері м. Маріуполя. Цього разу глядачами хмельничан стали цивільні мешканці прифронтового міста. Літні і юні, матусі з дітками, молоді пари, люди середнього віку. І навіть теплий дощ, що припустив під час концерту, не завадив успішному виступу – глядачі відкрили парасолі та й продовжили підспівувати разом артистами.

Крайньою точкою у маршруті став Запорізький військовий госпіталь. На території медичної установи, котра одночасно відновлюється, ремонтується і де проходять лікування бійці АТО, відбувся надзвичайно теплий, щирий концерт-спілкування з армійцями.

Варто зазначити, що неформальне спілкування після кожного концерту є обов’язковою складовою усіх виступів «сотні». Саме у процесі таких неофіційних розмов, обміну враженнями, зав’язуванням особистих контактів відбувається найголовніше, до чого ми прагнемо – усвідомлення того, що Україна – єдина.
Окрім мистецької складової, артисти з Хмельниччини відвезли бійцям малюнки, листи, обереги, фєнічки від школярів, картоплю і сало від волонтерів, а також пів тисячі домашніх пирогів, котрими пригощали військових на блок-постах.

Учасники «Мистецької подільської сотні» у складі: Оксани Радушинської, Віктора Шайди, Марини Українець, Артема Ромасюкова, Катерини Аргунової, Антона Вараниці, Назарія Полякова, Петра Радушинського та Сергія Грищука і надалі здійснюватимуть благодійні витупи перед армійцями.

«Мистецька подільська сотня» дала концерти в зоні АТО«Мистецька подільська сотня» дала концерти в зоні АТО

«Мистецька подільська сотня» дала концерти в зоні АТО

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього