Митці Хмельниччини привітали журналістів
Напередодні Дня журналіста у сесійній залі Будинку Рад відбулися урочистості.Митці Хмельниччини привітали журналістів
Напередодні Дня журналіста у сесійній залі Будинку Рад відбулися урочистості. Журналістів, репортерів, кореспондентів із професійним святом привітали керівники області та голова обласної організації Національної спілки журналістів України. Кращі з кращих представників “четвертої влади” отримали Почесні грамоти та цінні подарунки, повідомляють на сайті управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації.
Артисти Хмельниччини підготували для журналістів свої подарунки – музичні. Вітання винуватцям свята цього дня адресував переможець багатьох конкурсів та фестивалів, український Робертіно Лоретті – Андранік Алексанян. Свою творчість дарував і дивував дитячий камерний оркестр першої музичної школи імені Миколи Мозгового (керівник – Ольга Луценко). Кілька власних пісень виконав поет-пісняр, бард, історик та волонтер Сергій Білецький.
Митці Хмельниччини привітали журналістів
У передсвятковий день журналістам бажали великих тиражів, цікавих проектів, розширення кола друзів, творчого неспокою, реалізації сміливих ідей, задумів та планів, досягнення нових висот на ниві журналістики.
А учасники Продюсерського центру “Спалах” виступили із композицією “Діти України прагнуть миру” . Це було своєрідне послання до народу, який веде бойові дії на території нашої держави.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього