Митці Хмельниччини видали збірку творів, що висвітлюють події Революції гідності
«Дух вічний України» – під такою назвою у бібліотечці альманаху «Медобори» вийшов у світ художньо-публіцистичний збірник, в якому більше 60-ти митців Хмельниччини своїми патріотичними творами висвітлюють події Революції гідності, розповідають про відкриття тематичних виставок та презентацій, окреслюють минулорічну і сьогоднішню ситуацію в Україні.Митці Хмельниччини видали збірку творів, що висвітлюють події Революції гідності
«Дух вічний України» – під такою назвою у бібліотечці альманаху «Медобори» вийшов у світ художньо-публіцистичний збірник, в якому більше 60-ти митців Хмельниччини своїми патріотичними творами висвітлюють події Революції гідності, розповідають про відкриття тематичних виставок та презентацій, окреслюють минулорічну і сьогоднішню ситуацію в Україні.
Як повідомляють в облраді, видано три сотні примірників збірника, як кажуть, толокою. Голова обласного осередку Всеукраїнської творчої спілки «Конгрес літераторів України», він же редактор-упорядник книги Володимир Захар’єв запросив до співпраці у виданні літературно-художнього збірника членів міської літературної спілки «Поділля», обласного осередку Національної спілки письменників України, обласної організації Національної спілки журналістів, депутатів обласної ради, меценатів.
Не залишився осторонь й голова обласної ради Іван Гончар, який на прохання митців профінансував половину витрат на випуск тиражу книги.
Частину віддрукованих примірників літератори передали керівництву обласної ради, яка, в свою чергу, в той же день передала їх через волонтерів нашим бійцям у зону антитерористичної операції на сході країни.
Як зазначив під час зустрічі з митцями перший заступник голови обласної ради Віктор Адамський, письменницьке середовище області ніколи не стояло осторонь будь-яких важливих подій. Тим більше сьогодні, коли Україна відстоює свою цілісність. Саме творчі люди більш чутливі до нинішніх подій і відтворюють свої думки, переживання на сторінках таких неординарних літературних видань, діляться ними з ближніми.
Десятки примірників планується передати до Хмельницького обласного госпіталю ветеранів війни та Хмельницького військового госпіталю, де військовослужбовці проходять лікування та реабілітацію. Кілька сотень книг потрапить на полиці бібліотек та у навчальні заклади.
У збірнику вміщено тісно пов’язані з поточним моментом в історії України патріотичні твори поетів, прозаїків, казкарів, які представляють Хмельницький обласний осередок Всеукраїнської творчої спілки «Конгрес літераторів України», Хмельницьку міську літературну спілку «Поділля», обласну організацію Національної спілки письменників України та районних літературно-мистецьких осередків з Полонного, Старої Синяви, Дунаєвець, Кам’янця-Подільського Деражні та інших міст і районів області.
Видання розраховане на широке коло шанувальників художнього слова, а також буде цікавим для фахівців-філологів навчальних закладів, які стежать за сучасним літературним процесом у нашому краї.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього