Митниця Хмельниччини додала до бюджету понад 1 мільярд гривень
Такий результат роботи Хмельницької митниці ДФС у січні-серпні 2015 року. У порівняні з аналогічним періодом минулого року цьогоріч перерахування збільшились на 55 відсотків, що складає понад 420 мільйонів гривень.Митниця Хмельниччини додала до бюджету понад 1 мільярд гривень
Такий результат роботи Хмельницької митниці ДФС у січні-серпні 2015 року. У порівняні з аналогічним періодом минулого року цьогоріч перерахування збільшились на 55 відсотків, що складає понад 420 мільйонів гривень.
Протягом вказаного періоду працівниками митниці оформлено понад 420 тисяч тонн різноманітних експортно-імпортних вантажів. При цьому міжнародні торговельні операції склали понад 7 мільярдів гривень, що порівняно з 2014 роком більше на 21відсоток, повідомляють на сайті ДФС України в Хмельницькій області.
За 8 місяців 2015 року експортери Хмельниччини вивезли за межі держави майже 300 тисяч тонн всілякої вітчизняної продукції. В основному це промислові товари, санітарно-технічні та текстильні вироби, продукти харчування, частини до сільськогосподарської техніки та набори меблів із дерева.
Незмінним лідером серед покупців подільського краму залишається сусідня Польща, експорт до якої становить 14 відсотків від загально експортованих вантажів протягом січня-серпня поточного року.
Також незмінними споживачами товарів з Хмельниччини є країни Євросоюзу, Росія та Ірак.
Вагові ж обсяги імпортних операцій склали понад 125 тисяч тонн. Структуру імпорту здебільшого склали нафтопродукти, сільськогосподарські машини, мінеральні добрива, промислове обладнання, автозапчастини та синтетичний лінійний поліетилен.
Загалом за 8 місяців 2015 року Хмельницькою митницею ДФС оформлено 16 794 митних декларацій. При цьому середній час митного оформлення однієї митної декларації склав 1 год. 13 хв., зокрема, однієї імпортної – 1 год. 23 хв., однієї експортної – 1 год. 3 хв.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього