Митрополит Антоній звернувся до подолян із закликом про захист Батьківщини
На своїй сторінці у мережі фейсбук митрополит Антоній опублікував звернення до подолян у якому закликає захищати свою Батьківщину.Митрополит Антоній звернувся до подолян із закликом про захист Батьківщини
Звернення до подолян високопреосвященного Антонія, митрополита Хмельницького і Кам’янець-Подільського про захист Батьківщини.

Дороги брати і сестри!
У цей час важких випробувань, коли стоїть питання життя і смерті нашої Держави, питання нашої Воли та Незалежності, звертаюся до вас з своїм архіпастирським словом.
Зла темна хмара спробує накрити нашу Батьківщину. Слуги сатани вже більш ніж півроку навалою ідуть на Україну… Сотні наших побратимів, кращих синів та дочок України, вже «поклали життя за друзів своїх».
Згадаємо, що уже не в перше доводиться українському народу витримувати випробування. З Божою допомогою, і цього разу він розвіє в прах московську сатанинську навалу. Наші пращури не падали духом і в більш гіршому становищі, тому що думали не про особисту небезпеку і вигоду, а про священний свій обов\’язок перед Україною та Святим Православ’ї – ця жертовність приносила їм перемогу. Тому, у цей складний час, будемо гідні наших полеглих героїв, та не осоромимо ж їх славного імені і ми – православні українці, рідні їм і за тілом, і по вірі … Батьківщина захищається як молитовно так і зброєю і загальним народним подвигом, загальною готовністю послужити Україні в тяжкий час випробування всім, чим кожен може … Наша Свята Українська Православна Церква Київського Патріархату завжди розділяла долю народу, десятки капеланів сьогодні несуть свій нелегкий хрест в бойових порядках українського війська. Святійший Патріарх Філарет благословляє всенародний подвиг нашого народу, молиться за кожного воїна, за кожного волонтера і кожного жертводавця. У своїх посланнях та інтерв’ю, Він вказує на непорушний закон, що той, хто неправедно взяв меч від меча і загине. Бо війна – це є страшна і згубна справа для того, хто вживає її без потреби, без правди, з спрагою грабіжництва і поневолення. Але війна – священна справу для тих, хто вживає її за потребою, на захист Правди Христової та України.
Діти мої, православні подоляни, моє серце відчуває біль кожної родини, кожної душі християнської… Невиліковною, кривавою раною мого серця є смерть кожного українця. Але, ворог топче нашу землю, вбиває наших братів та сестер, паплюже та зневажає все, що є для нас святого.
Тому, як архіпастир Христовий, закликаю всіх піднятися на захист Батьківщини! І нехай Правда Христова, як залізна броня, убезпечить кожного воїна від усякої малодушності перед навалою ворога. Кожен на своєму місті, на своєму посту буде твердо стояти, захищаючи Україну та Святу Православну віру. Будемо пам’ятати, що «Немає більше від тієї любови, як хто душу свою покладе за друзів своїх.» (Ів. 15:13)
Хай кожний патріот України почує набат дзвонів наших храмів: «Піднімайся, наша Батьківщина в небезпеці, і вона скликає нас!» Усі, хто здатний носити зброю, до лав українського війська, всі на захист рідної землі, її історичних святинь, її незалежності від московського поневолення. І вічне забуття і ганьба всякому, хто залишиться байдужим до долі Батьківщини.
Молюся за кожного оборонця України, за їх родини. Ми вистоюємо і переможемо! Бо з нами Бог і Україна!

Антоній,
митрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього