Митрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський нагородив білоруського волонтера-добровольця
8 вересня, білоруси відзначають своє національне свято – «День білоруської військової слави», що присвячений перемозі над московським військом під Оршею в 1514 році.Митрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський нагородив білоруського волонтера-добровольця
8 вересня, білоруси відзначають своє національне свято – «День білоруської військової слави», що присвячений перемозі над московським військом під Оршею в 1514 році.

Саме тому, користаючись нагодою, Високопреосвященний Владика Антоній, митрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський, нагородив Архієрейською Благословенною Грамотою білоруса, одного з перших добровольців «Православного ополчення» – ГФ «Подільська січ» Владислава Ахроменка, повідомляє прес-служба Хмельницької єпархії..

Як зазначив Високопреосвященний Владика, «Владислав був одним з перших, хто в березні 2014 р. зголосився на мій заклик створювати добровольчі відділи для оборони України. Він був з нами в першому конвої до наших прикордонників на адміністративний кордон окупованого Криму, коли російські загарбники намагалися там прорватися. Також Владислав разом з іншими січовиками та українськими прикордонниками встановлював перший похідний храм-намет Київського Патріархату на фронті. Та і потім, у силу своєї можливості, у різний спосіб допомагав оборонцям України. Тому я дуже радію, що маю можливість відзначити його жертовну працю на користь нашої Батьківщини.

Митрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський нагородив білоруського волонтера-добровольця

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього