Благословенну Грамоту представник ЗМІ отримав за правдиве висвітлення Революції Гідності в Україні

Митрополит Хмельницький та Кам'янець-Подільський Антоній відзначив білоруського журналістаМитрополит Хмельницький та Кам'янець-Подільський Антоній відзначив білоруського журналіста

Благословенну Грамоту представник ЗМІ отримав за правдиве висвітлення Революції Гідності в Україні.
“Від початку Революції Гідності, а потім боротьби України з агресією Російської Федерації, кореспондент «Європейського радіо для Білорусі» п. Змітер Лукашук доносив до світового співтовариства правду про події в Україні, зокрема про патріотичну діяльність Хмельницької єпархії Київського Патріархату та ГФ «Подільська січ», – повідомляє прес-центр Хмельницької єпархії Української православно церкви Київського патріархату.

“У 500-у річницю перемоги Білорусько-Українського війська над Московськими загарбниками під Оршею, та жертовну працю по освітленню подій Революції Гідності, боротьби українського народу з військовою агресією Російської Федерації, розповідь про патріотичну діяльність громадського формування «Подільська січ» та Хмельницької єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату, нагородить: Благословенною Грамотою кореспондента “Європейського Радіо для Білорусі” п. Змітера Лукашука”, – йдеться в указі митрополита Хмельницького і Кам\’янець-Подільського Антонія.

Митрополит Хмельницький та Кам'янець-Подільський Антоній відзначив білоруського журналіста

Народна газета Є

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього