Міліціонер-хабарник з Хмельницького заплатить понад 20 тисяч гривень штрафу
Хмельницьким міськрайонним судом завершено розгляд кримінального провадження, направленого до суду прокуратурою Хмельницької області 1 липня поточного року, щодо колишнього оперуповноваженого по боротьбі зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми.Міліціонер-хабарник з Хмельницького заплатить понад 20 тисяч гривень штрафу
Хмельницьким міськрайонним судом завершено розгляд кримінального провадження, направленого до суду прокуратурою Хмельницької області 1 липня поточного року, щодо колишнього оперуповноваженого по боротьбі зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми.

Державним обвинувачем у суді доведено, що колишній працівник міського відділу міліції у травні одержав від місцевого жителя 500 доларів США неправомірної вигоди за те, що не буде проводити перевірку про ймовірне вчинення цим громадянином кримінального правопорушення, не вноситимуться відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань, а наявні матеріали перевірки знищить.

Засуджений за ч.1 ст.368 КК України повністю визнав свою вину та розкаявся у вчиненому. Йому призначено покарання в межах санкції зазначеної статті – штраф у розмірі 19550 гривень та позбавлено права обіймати посади у правоохоронних органах на строк до 3 років.

Винному змінено запобіжний захід з домашнього арешту на особисте зобов’язання. Ще до розгляду кримінального провадження його звільнено з органів внутрішніх справ, – повідомляє прес-служба прокуратури Хмельницької області

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього