Міліціонер врятував дівчину від самогубстваВ одному з райцентрів Хмельницької області 18-річна дівчина намагалася покінчити життя самогубством, стрибнувши з моста в річку.

Запобігти трагедії вдалося лише завдяки міліціонеру патрульної служби міліції Городоцького райвідділу внутрішніх справ Сергію Оседцю. Він став єдиною людиною, якій юнка дозволила наблизитися до себе.Міліціонер врятував дівчину від самогубстваВ одному з райцентрів Хмельницької області 18-річна дівчина намагалася покінчити життя самогубством, стрибнувши з моста в річку.

Запобігти трагедії вдалося лише завдяки міліціонеру патрульної служби міліції Городоцького райвідділу внутрішніх справ Сергію Оседцю. Він став єдиною людиною, якій юнка дозволила наблизитися до себе.
Начальник місцевого райвідділу міліції Олег Гриб розповів , що близько десятої години вечора в чергову частину подзвонили налякані місцеві жителі. Вони побачили на мосту дівчину , яка перелізла через парапет і стояла , збираючись стрибнути вниз. Не знаючи , що робити в такій ситуації , громадяни набрали номер 102.

Слідчо-оперативна група міліції одразу виїхала на місце події. Але відмовити панночку від фатального кроку відразу не вдалося – вона не слухала ні знайомих , ні родичів , ні правоохоронців і наполягала на своєму рішенні .

Дівчина була вже за крок до загибелі , коли повз місця події проходив міліцейський патруль. Сергій відразу впізнав потерпілу : раніше він розшукував її мати , яка зникла з дому. Старшого лейтенанта міліції відразу зорієнтувався в ситуації і почав вести переговори , поступово скорочуючи дистанцію. Коли дівчина відволіклася на розмову , він разом з напарником схопив її за одяг і зняв з мосту.

Вже потім вона розповіла , що на такий жахливий крок її підштовхнуло звістка про вагітність , яка стала небажаною для батька майбутньої дитини. Оговтавшись, вона порадила всім дівчатам ніколи не йти на такий необдуманий крок, тому що ніякі неприємності не варті того , щоб власноруч вкорочувати собі життя

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього