Міліціонери Хмельниччини радились з православними священниками, як зберегти правопорядокЗ метою обговорення питань протидії насильства в сім’ї, аналізу витоків скоєння протиправних дій в суспільстві та причетності до них дітей, 9 січня в РЦКМ \”Розмай” (м. Кам`янець-Подільський) відбулася науково-практична конференція \”Духовність. Мораль. Правопорядок”. Організаторами її виступило УМВС України у Хмельницькій області спільно з Українською Православною Церквою та Кам’янець-Подільською і Городоцькою єпархією.Міліціонери Хмельниччини радились з православними священниками, як зберегти правопорядокЗ метою обговорення питань протидії насильства в сім’ї, аналізу витоків скоєння протиправних дій в суспільстві та причетності до них дітей, 9 січня в РЦКМ \”Розмай” (м. Кам`янець-Подільський) відбулася науково-практична конференція \”Духовність. Мораль. Правопорядок”. Організаторами її виступило УМВС України у Хмельницькій області спільно з Українською Православною Церквою та Кам’янець-Подільською і Городоцькою єпархією.
Участь в заході взяли міський голова Михайло Сімашкевич, заступник голови Хмельницької ОДА Лілія Бернадська, Архієпископ Кам’янець-Подільський і Городоцький Феодор, начальник УМВС України в Хмельницькій області, генерал-майор Сергій Шутяк, перший заступник міського голови Сергій Самара, заступник голови районної державної адміністрації Павло Довгопол та представники духовенства й правоохороних органів.
Зі вступним словом до присутніх звернувся Архієпископ Кам’янець-Подільський і Городоцький Феодор. Він зауважив, що глибинні причини злочинності в нашій державі полягають в особливостях процесів, які відбуваються в усіх сферах українського суспільства, але насамперед в ціннісно-нормативній.
Про важливість розуміння кожним духовних та моральних цінностей, наголосив міський голова Михайло Сімашкевич.
\”Духовне середовище зумовлює соціальний прогрес, але сьогодні багато хто втратив у своїх думках Бога. Якщо б кожен громадянин свідомо розумів, які вчинки є дозволеними, а які категорично суперечать людській моралі, будувати щасливе майбутнє було б набагато простіше. Найважливішу роль в осмисленні духовності все-таки відіграє церква, яка як дзвін пробуджує в народу розуміння суспільно-правових цінностей”, – зазначив Михайло Євстафійович.
Досить слушно під час свого виступу зауважила заступник голови Хмельницької ОДА Лілія Бернадська про те, що якими би не були влада та народ, без віри немає майбутнього.
Після офіційних виступів представників влади, присутні перейшли до обговорення питань пленарного засідання. Зокрема, учасники конференції мали можливість ознайомитися зі статистикою злочинів скоєних неповнолітніми, почути про заходи, які здійснюють працівники правоохоронних органів задля профілактики насильства в сім’ї, тощо.
Однак, будь-який злочин має свої передумови. Досить змістовно про духовно-онтологічні витоки протиправних дій та формування засобів запобігання злочинності з позицій християнства доповів священик, професор Київської Духовної Академії Олексій Добош.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього